SVETI NIKOLA POSJETIO DJECU U ŽUPI GOLUBINCI

08. prosinac 2019.

GOLUBINCI (TU) - Uoči blagdana svetog Nikole, biskupa, 5. prosinca 2019. godine, Sveti Nikola na svome je putovanju posjetio djecu u župnoj crkvi Svetog Jurja, mučenika, u Golubincima. Golubinačkoj djeci pridružili su se i šestero djece iz filijalne crkve Presvetog Trojstva iz Stare Pazove.

Ove su godine djeca bila jako dobra pa su u drušvu svetog Nikole bila samo dva anđela, bez „zločestog“ krampusa.

Upravitelj župe, preč. Marko Kljajić, blagoslovio je pedesetoro prisutne djece u prisustvu njihovih roditelja, baka i djedova.

Uz prigodan program koji je vodila katehistica Nada Ivoševič i igrokaz „Propast svijeta nema interneta“, kojeg su izveli vrijedni golubinački vjeroučenici, svečano je obilježen nadolazeći blagdan svetog Nikole. Na kraju je djeci Sveti Nikola podijelio poklone što ih je posebno obradovalo.

N. I.