„PRIJATELJI NADE“ ODRŽALI SASTANAK S POVJERENIKOM ZA MLADE

13. veljača 2024.

Udruženje mladih susrelo se s vlč. Dušanom Milekićem na poklandi utorak, 13. veljače, u župi sv. Petra u Inđiji

INĐIJA (TU) - Povjerenik za mlade Srijemske biskupije vlč. Dušan Milekić i udruženje mladih „Prijatelji nade“, koje djeluje na teritoriju biskupije, susreli su se kako bi razgovarali o budućim planovima i aktivnostima. Najviše se razgovaralo o susretu mladih Srijemske biskupije koji se održava 11. svibnja u župi sv. Ane u Maradiku. Mladi su iznijeli svoje ideje i želje glede različitih aktivnosti, koje su pozitivno prihvaćene, te će biti uvažene  na narednim susretima. Razgovaralo se i o Križnom putu mladih koji se održava 9. ožujka na Tekijama. Predloženo je i održavanje biskupijskog Križnog puta za sve vjernike.

Povjerenik za mlade je na koncu sastanka izrazio zadovoljstvo zbog uključenosti i spremnosti mladih da sudjeluju u biskupijskim aktivnostima.