UMRO MONS. ANTUN KOLAREVIĆ

07. kolovoz 2013.

Dana 7. kolovoza 2013. u Svećeničkom domu u Đakovu preminuo je

mons. mr. Antun Kolarević

začasni kanonik i župnik u miru

Rođen je 10. travnja 1930. u Viškovcima.

Zaređen je za svećenika 29. lipnja 1954. u Đakovu.

Vršio je službu kapelana u Đakovu 1 i Osijeku 1; upr. župe u Rokovcima i Novim Banovcima; župnika u Surčinu kroz 17 godina te u Zemunu 28 godina. Bio je dekan zemunskog dekanata 18 godina. Začasnim kanonikom Stolnog kaptola u Đakovu imenovan je 1982., a kapelanom Njegove Svetosti 1994. godine. Umirovljen je 2005. godine.

Sprovodni obredi su u petak, 9. kolovoza 2013. Započet će ukopom na Gradskom groblju u Đakovu u 16 sati. Odmah poslije ukopa je misa zadušnica u Đakovačkoj katedrali.

Pokoj vječni daruj mu, Gospodine!

Đakovo, 7. kolovoza 2013. Nad/biskupski ordinarijati Đakovo i Petrovaradin

         (Broj: 1037/2013.)                                     Rodbina

 

Biskupski ordinarijat Petrovaradin