PREMINUO VLČ. STJEPAN BARIŠIĆ

17. prosinac 2015.
U srijedu, 16. prosinca 2015. godine u 16 sati umro je u Petrovaradinu velečasni gospodin Stjepan Barišić, svećenik Srijemske biskupije, župnik u župi Uzvišenje svetog Križa i upravitelj Biskupijskog svetišta GospeTekijske u Petrovaradinu.

Rođen je 10. veljače 1951. godine u Vranovcima. Kao svećenik je djelovao u Beogradskoj nadbiskupiji i Srijemskoj biskupiji., Tijelo pokojnika će biti izloženo u crkvi Uzvišenje svetog Križa u Petrovaradinu u petak od 10 sati, a misa ispraćaja u 14 sati.

Navečer u petak tijelo će biti izloženo u crkvi u Bukovlju, a u subotu  misa u župnoj crkvi u Podvinju u 11,30 sati i potom sprovod na groblju u Vranovcima u 13 sati. Pokojnom svećeniku Stjepanu Milosrdni Gospodin bio vječna radost i nagrada!

Srijemska biskupija, brat Ivica, sestra Manda, rodbina i prijatelji.