NOVA IMENOVANJA U ZAGREBAČKOJ NADBISKUPIJI - MEDIJI I ODNOSI S JAVNOŠĆU

23. srpanj 2020.

Novim glavnim urednikom te vršiteljem dužnosti direktora Glasa Koncila imenovan je Branimir STANIĆ (laik), dosadašnji zamjenik glavnog urednika Ivana Miklenića, a novi pročelnik Tiskovnog ureda Zagrebačke nadbiskupije bit će Tomislav ŠAGUD.

Novi nadbiskupski tajnik i pročelnik Tiskovnog ureda Zagrebačke nadbiskupije Tomislav ŠAGUD razriješen je službe upravitelja župe Sv. Josipa Radnika u Zagrebu, a dosadašnji pročelnik ureda Borna PUŠKARIĆ razriješen je i službe urednika Službenog vjesnika Zagrebačke nadbiskupije te službe rektora crkve Krista Kralja na Mirogoju.

Za urednika Službenog vjesnika nadbiskupije imenovan je Tomislav HAČKO, a rektor crkve Krista Kralja na Mirogoju bit će Vlado MIKŠIĆ, priopćeno je iz Zagrebačke nadbiskupije.