BOŽIĆ U NIKINCIMA

27. prosinac 2010.

Boi_u_NikIncima_2010_IINIKINCI, 25. prosinca 2010. – Riječima pjesme ’’U to vrijeme godišta’’ započela je sveta Misa polnoćka u župi svetog Antuna Padovanskog u Nikincima, koju je ove godine predvodio  vlč. Ivica Čatić.

Boi_u_NikIncima_2010_II

Boi_u_Nikincima_2010_III

Na Misi polnoćki sudjelovalo je više od 150 vjernika, koji su se okupili da proslave blagdan Isusova rođenja.

Prije polnoćke djeca su izvela prigodan božićni program na hrvatskom i mađarskom jeziku. Nakon svete Mise, uz pjesmu, čestitanje i zvuk zvona, svim vjernicima su podjeljene božićne čestitke s kratkim porukama iz Svetog pisma, koje su priredili animatori župe zajedno s djecom.

Boi_u_Nikoncima_2010_I

Sljedećeg jutra, božićnu svetu Misu je predvodio upravitelj župe vlč. Ivica Živković. Liturgijsko pjevanje animirao je župni mješoviti pjevački zbor, a nakon Mise djeci su podjeljeni paketići.

Boi_u_Nikincima_2010_IV

Kristina Šnajder